Menu
RSS
logo
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/На Святі подяки в Києві медики «Angelia medical center» проконсультували більше 1000 громадян [фото]

На Святі подяки в Києві медики «Angelia medical center» проконсультували більше 1000 громадян [фото]

На Святі подяки в Києві медики «Angelia medical center» проконсультували більше 1000 громадян [фото]

Медики «Angelia medical center» взяли участь у Святі подяки, що відбулося 17 вересня в центрі столиці України, в Києві, у рамках відзначення 500-річчя Реформації, та зібрало сотні тисяч людей не тільки з усіх областей України, а й із інших країн.

medical 1 

На сайті Центру повідомляється: «Ми робили виміри артеріального тиску, об’єму та віку легенів та швидкість форсованого видоху, визначали біологічний вік людей, а також надавали консультації щодо здорового способу життя та консультації психолога. А ще наш медичний центр подарував багато подарунків, теж медичних. Велика кількість людей різного віку, що підходили до нашої локації протягом всього дня, свідчить про те, що питання здоров’я для всіх громадян дуже актуальні. Таким чином, ми обслугували більше 1000 осіб, які в цей день отримали можливість визначити показники свого організму та пройти консультацію лікарів, а отже ще раз замислитися про здоровий спосіб життя. Варто зазначити, що такого масового заходу в Україні не було вже дуже давно, тим більше з такого приємного приводу. При цьому серед сотень тисяч тих, хто прийшов на свято, панували привітність, всі дарували один одному посмішки та радість. Слава Господу за можливість робити добро!»

medical 2 

medical 3

medical 4

 medical 5

 medical 6

 medical 7

 medical 8

 medical 9

Джерело: R500.ua.

Наверх